Większość z pamięci

Posted by on Feb 24, 2014

wzpamieci1 Tytuł spektaklu “Większość z pamięci” pojawił się na jednej z ostatnich prób. Był to komentarz reżysera, który w ten sposób – odrobinę kąśliwie – spuentował stopień opanowania przez aktorów ról. Jednak do premiery teksty zostały opanowane. Ale nie obyło się bez chwilowego zaćmienia, czarnej dziury w pamięci i nagłej demencji. Takie wpadki budzą entuzjazm u widzów. Aktor się poci, szuka ratunku w improwizacji, a publiczność świetnie się bawi.
Program „Większość z pamięci” jest różnorodny tematycznie. Pojawiają się wątki o relacjach damsko-męskich, edukacji, chorobach, życiu codziennym. Rzeczywistość, która nas otacza, nawet ta wydawałoby się poważna, potrafi być śmieszna, jeśli spojrzeć na nią z odpowiedniego dystansu. Bo przecież poczucie humoru zaczyna się wtedy, gdy człowiek potrafi się śmiać z siebie.

wzpamiec14 wzpamieci25wzpamieci23 wzpamieci22 wzpamiec18 wzpamieci24 wzpamiec12 wzpamieci17 wzpamiec20 wzpamiec8 wzpamiec-5 wzpamiec10 wzpamiec5 wzpamiec4 wzpamiec2 wzpamiec6 wzpamiec26 wzpamiec16 wzpamiec27 wzpamiec11wzpamieci28

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress