Kopciuszek

Posted by on Jun 3, 2014

11

Kopciuszek wraz z przyrodnimi siostrami wychowywana jest przez Macochę. Siostry wykorzystują ją do gotowania im obiadków i pisania wypracowań. Macocha też dokłada obowiązków- każe sprzątać mieszkanie nawet wtedy, gdy Książę Franciszek zaprasza przez sms wszystkie dziewczyny na imprezę (bo przecież na bale się już nie chadza).
4Kopciuszek szorując gary i pucując podłogę marzy o lepszym życiu. Taką szansę daje jej cioteczka- wróżka, która na hulajnodze wpada do domu znienacka. Daje dziewczynie sukienkę i taksówką wysyła na książęce party.

2

Tam Kopciuszek poznaje Franciszka i tańcząc całą noc rozmawiają o wyższości teorii Glugera nad teorią zmodyfikowanych atomów cząstkowych w fazie immobilizacji retardacyjnej Retmana.

5

O północy Kopciuszek wybiega z pałacu zostawiając zrozpaczonego księcia. Franek wraz z przyjacielem Józkiem postanawiają odnaleźć całą resztę pasującą do zgubionego pantofelka. Odwiedzają dom po domu i przymierzają bucik na stopy, nie zawsze odświeżonych po poprzednim dniu, panien z okolicy.

11.

Kiedy nadzieja na odnalezienie ukochanej prawie gaśnie, udaje się dopasować bucik do dziewczyny. A potem… żyją długo i szczęśliwie

13

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress